Rezervasyon:0232 480 0 349

Keşfet

MEDİS HOTEL

Medis Hotel Plaj

Medis Hotel Çeşme' nin kendine ait özel plajında otel misafirlerinin faydalanabileceği özel bir iskelesi mevcuttur. Güneşlenme platformunda ve iskelemizde tüm şezlong, şemsiye ve minderler ücretsizdir.• İskele• Platform• Minder Tesisimizin 300 metre uzunluğunda özel bir plajı mevcuttur.

Spa & Hamam

Tesis içerisinde yer alan spa, masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Düğün & Kutlamalar

Birlikte bir yaşama “Evet” diyeceğiniz o en özel günü unutulmaz kılmak üzere Medis Hotel Ailesi olarak yanınızda olmaktan ve düğününüzü tüm detaylarına kadar sizinle birlikte planlamaktan mutluluk duyacağız. Ruh eşinizle hayatınızı birleştireceğiniz o özel günü her detayın düşünülüp, size özel çözümlerle sunulduğu, sizin ve misafirlerinizin hafızalarına yer edecek bir kutlamaya dönüştürelim... Gelin ve damadın rüyalarını gerçekleştirdiği bu özel günde, onları Ege Denizi ve Ada manzaralı balayı odasında konaklama bekliyor.

Yiyecek & İçecek

Medis Hotel ’de HERŞEY DAHİL konsepti dahilinde gün boyunca soğuk ve sıcak içeceklerimizden ücretsiz olarak faydalanabilir ve nefis lezzetlerin tadını çıkartabilirsiniz.sıcak bölümünde ise istediğiniz malzeme ile omlet veya menemenizi hazırlatarak sıcak sıcak size özel sahanınızda kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerinde dünya mutfaklarından lezzetler ve ülkemizin yöresel tatlarından oluşan konsept gecelerde aşçılarımızın helal gıda malzemeleri ile hazırlamış olduğu enfes lezzetlerin tadını çıkarın. Ayrıca Medis Kafeteryada snack ikramlar, hamburger, kaşarlı tost, sucuklu tost, karışık tost, pide çeşitleri, patates kızartması, makarna, mevsim meyveleri ikramlarından konsept dahilinde ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Fitness Center

Spor; İnsanların daha başarılı, sağlıklı ve özgüvenini yükselten bir araçtır. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam geçirmek için spor yapmak değişmez ilkeniz olmalı. Sağlıklı ve güzel bir beden insanların daha güzel daha başarılı bir hayat yaşamasına olan etkisi çok yüksektir. Sizlere daha güzel ve sağlıklı bir hayatın kapılarını aralamak için siz Değerli Misafirleri Medis Hotel Spa içerisinde bulunan Fitness Center’ımıza bekliyoruz.
Hemen Rezervasyon